(Digital Smile Design) طراحی دیجیتال لبخند

 

آیا شما از نامرتبی ، لب پریدگی و عدم تناسب دندانهای جلوئیتان رنج می برید؟ اگر اعتماد به نفس شما در نتیجه نداشتن لبخند زیبا تحت تاثیر قرار گرفته ، ما می توانیم با تغییر شگفت انگیز لبخند شما ، حس خوشایند خندیدن از ته دل را به شما برگردانیم.

یک لبخند ، کاملا مطابق شخصیت شما

 ما می دانیم که یک لبخند ایده آل ، چیزی فراتر از یک ردیف دندان زیباست . لبخند شما باید در هارمونی کامل با اجزای صورت شما باشد ، همانگونه که باید با شخصیت شما تناسب داشته باشد . طراحی دیجیتال لبخند ، همه اینها را ممکن می سازد و بهترین قسمت ماجرا اینجاست : شما میتوانید انتخاب کنید که لبخند جدید شما چگونه طراحی شود .

مراحل طراحی دیجیتال لبخند

در مطب ما ، طراحی دیجیتال لبخند طی 5 مرحله دقیق انجام می شود :

عکاسی تخصصی دندانپزشکی

آیا شما هنگام خندیدن دهان خود را با دستانتان می پوشانید تا دندانهایتان دیده نشود ؟

ما آماده ایم تا یک لبخند بدون دغدغه را به صورت شما برگردانیم . طراحی دیجیتال لبخند  با عکاسی از لبخند شما آغاز می شود ، دقیقا همان گونه که هست . این عکس ها این فرصت را به شما می دهند که چیزهائی را که دوست ندارید ، به ما نشان دهید و به ما کمک میکنند تا درمان مناسب را برای تغییر لبخندتان به شما پیشنهاد کنیم .

آنالیز طرح لبخند

 این فرصتی است که شما به ما بگوئید دقیقا چه می خواهید . ما طراحی لبخند ایده آل شما را با تصویر واضحی از نتیجه نهائی در ذهن آغاز می کنیم و شما در نهایت ، طرح درمانی را خواهید دید که در عین شگفت انگیز بودن ، عملکرد صحیح و سلامتی دندانها و همچنین احترام به بیولوژی بدن را نیز در خود دارد . شما می توانید ترکیبی از ارتودنسی ، لمینیت سرامیکی ، لمینیت کامپوزیتی ، بلیچینگ و هر آنچه را که برای خلق لبخند رویائیتان نیاز دارید را انتخاب کنید . سپس ما طرح درمان شما را نهائی کرده و پروژه تبدیل رویای شما به واقعیت را آغاز می کنیم .

پیش نمایش لبخند

با وجود تکنولوژیهای جدید ، ما میتوانیم به شما نشان دهیم که لبخند شما در آینده چگونه خواهد بود، حتی قبل از شروع درمان !

در این مرحله شما قادر به تصمیم گیری در مورد تمام جزئیات مانند رنگ دندان ها ، شکل دندان ها و غیره خواهید بود .

درمان

حالا زمان تغییر لبخند شما فرا رسیده است . یکی از بزرگترین مزایای طراحی لبخند دیجیتال (Digital Smile Design ) این است که شما از قبل میدانید که لبخندتان قرار است چگونه شود ، حتی اگر در حین انجام درمان ارتودنسی ، بلیچینگ و یا لمینیت باشید .

نتیجه نهایی

به لبخند جدید و باشکوهتان سلام کنید . ما دوباره از لبخند شما عکس خواهیم گرفت ، اما اینبار شما قادر نخواهید بود که لبخندتان را مخفی کنید !

مدت زمان درمان

طراحی دیجیتال لبخند شما ، پروسه ای 100% مخصوص شما می باشد و بسته به آنچه  که شما میخواهید تغییر دهید ، پلن شما ممکن است شامل بلیچینگ ، لمینیت ها ، ارتودنسی ، پرکردگی های همرنگ دندان و ... باشد .

از آنجائیکه درمانهای بالا ، طول درمان های متفاوتی دارند ، چیش بینی اینکه درمان شما چه مدت به طول می انجامد ، کمی مشکل است . به هر حال ، خیلی مهم نیست که این پروسه چه مدت به طول می انجامد ، زیرا شما اطمینان دارید که پلن شما در نهایت ، منجر به لبخندی خواهد شد که همیشه رویای آن را داشته اید .

به ما اجازه دهید تا لبخندتان را متحول کنیم .