طراحی لبخند (SMILE DESIGN)

اهمیت لبخند

۱.هنگام لبخند زدن بدلیل ریلکس شدن کل بدن عملکرد سیستم ایمنی بهبود می یابد.
۲.هنگامی که حال خوشی ندارید لبخند بزنید، حتی اگر مصنوعی باشد زیرا به سرعت باعث تغییر حال شما خواهد شد.
۳.لبخند زدن مسری است، هنگامی که شما لبخند می زنید، اطرافیان شما نیز لبخند خواهند زد.با یک لبخند زیبا شما باعث گسترش نشاط خواهید شد.
۴.لبخند زدن با آزاد کردن اندورفین (هورمون سرخوشی)در بدن باعث کاهش استرس می شود.
۵.بطور طبیعی لبخند زدن راحت تر از اخم کردن است زیرا ماهیچه های کمتری در آن نقش دارند.
۶.لبخند یک نشانه جهانی از شادی است! مهم نیست که کجا هستید و به چه زبانی صحبت میکنید. دیگران متوجه معنی لبخند شما می شوند!
7. هنگام لبخند زدن شما جذاب تر و اجتماعی تر به نظر می آیید.
8. افرادی که لبخند میزنند قابل اعتماد تر به نظر می آیند.

مراقب لبخند خود باشید

شما بهتر می دانید که چه هنگامی لبخندتان ایده آل نیست. به همین دلیل است که شما لبخندتان را با دست می پوشانید یا اجازه نمی دهید کسی دندان هایتان را ببیند. هنگامی که شما لبخند نمی زنید، دیگران سخت گیرانه شما را قضاوت می کنند و فکر می کنند که شما ناراحت هستید حتی هنگامی که شما واقعا حس خوبی دارید. ملاقات با دندانپزشک بصورت مرتب برای چک آپ و رفع نواقص احتمالی، ظاهر لبخند شما را در بهترین حالت نگه میدارند.
با ما مشورت کنید تا به شما درباره بلیچینگ و دیگر راه های ساده ای که برای درخشان تر کردن کردن لبخند شما وجود دارد صحبت کنیم.
درباره ی روش های موجود برای زیباتر کردن لبخند خود صحبت کنید.
اگر جرمگیری و برساژ سالیانه کافی به نظر نمی رسد، وقت این است که با دندان پزشک خود درباره روش های موجود برای رفع مشکلات لبخند خود صحبت کنید
روش هایی که برای طراحی لبخند(smile design) وجود دارند عبارتند از ارتودنسی ، بلیچینگ، جراحی زیبایی لثه، لمینیت ونیرها( کامپوزیت و سرامیک) و تزریق ژل و بوتاکس و ….
در کلینیک فرسیا پس از آنالیز لبخند و بررسی مشکلات، طرح درمان که ممکن است شامل یک با چند مورداز روش های بالا باشد پیاده می شود. سپس بر اساس طرح درمان مدل مومی (wax up) از درمان آینده آماده شده و بصورت موقت ( mock-up) داخل دهان بیمار تست می شود. این به این معنی است که بیمار قبل از شروع درمان، رویایی خود را بصورت واقعی اما موقت در داخل دهان ارزیابی کند.
در خلال این mock-up، شما فرصت دارید که تمام سوالات و دلخوشی های خود را با ما در میان بگذارید و حتی با مدل موقت لبخند خود به منزل رفته و نظر اطرافیان را در مورد لبخند آینده خود جویا شوید!
یک لبخند فوق العاده به خودتان هدیه کنید
لبخند زدن فواید شخصی و حرفه ای بی شماری را برایتان به ارمغان می آورد و کاملا بجاست که لبخندی را که لایق آن هستید به خودتان هدیه کنید.
روابطتان بهبود پیدا میکند و سرشار از اعتماد به نفس خواهید شد.
بسیاری از بیماران هنگامی که در نهایت لبخند زیبایی را در آینه میبینند ، غرق در احساسات می شوند، پس از سالها پنهان کردن، حالا لبخندی دارن که به آن افتخار می کنند.
اگر از لبخند خود رضایت ندارید ما در کلینیک فرسیا، لبخندی را که همیشه در رویاهایتان داشته اید به شما هدیه میکنیم. در مورد روش های موجود با شما صحبت میکنیم و بهترین تصمیم را برای بهبود لبخند و کیفیت زندگی شما خواهیم گرفت.
دیگر لبخند خود را پنهان نکنید