بوتاکس و فیلر

یک قاب جوان و جذاب در اطراف لبخند خود بسازید!

 

 

 

بوتاکس و درمان فیلر

نتایج قابل توجه ، بدون جراحی ، بدون دوران نقاهت با فواید بوتاکس و فیلر را در کلینیک فرسیا بیابید!

بوتاکس:

دلایل متعددی برای انتخاب درمان بوتاکس توسط بیماران وجود دارد از برطرف کردن خطوط سطحی و چروک ها تا درمان مشکلات پیچیده تر مانند کاهش لبخند لثه ای(gummy smile) مشکلات مفصل فک، دندان قروچه ، میگرن و …
بوتاکس درمان دارویی است که فقط توسط یک متخصص برای شما قابل تجویز است و به عنوان یک درمان نیمه دایم برای بیماران 22 تا 65 سال مورد استفاده قرار میگیرد. درمان بوتاکس سریع و راحت است و تنها چند ساعت زمان لازم است تا شما متوجه تفاوت در ظاهر و حس پوست صورت خود شوید.

درمان فیلر:

با بالا رفتن سن، پوست ما به تدریج مواد تشکیل دهنده خود مانند کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک را از دست می دهد.
فیلرها موادی هستند که مستقیما در زیر پوست تزریق می شوند تا خطوط چین و چروک ها را پر کنند و جایگذین بافت های از دست رفته شوند.برخلاف جراحی لیفت صورت ، فیلرها پرکردن ناحیه ،نمای طبیعی و جوان به صورت می دهد.رایج ترنی استفاده فیلر ها در صورت عبارتند از افزایش حجم لب و بازسازی حاشیه لب (فرم لب)،تصحیح افتادگی گوشه لب (خط غم)، اصلاح خطوط خنده اطراف دهان و بینی، خطوط بالای دهان ، خط غم بین ابرو و …

و اما متخصص واقعی صورت کیست؟

مسلما از آنجایی که مهمترین بخش از زیبایی صورت (بین 75% تا 85%) مربوط به لبخند می باشد ، این نکته را در نظر داشته باشید که یه دندانپزشک متخصص زیبایی میتواند علاوه بر تشخیص مشکلات پوست و میزان فرورفتگی و برجستگی در حالت ثابت دید کامل تری نسبت به متخصصین پوست و جراحان پلاستیک داشته باشند، چراکه علم طراحی لبخند شامل رابطه بین دندان ها به عنوان عضو اصلی لبخند و لب و بافت های پیرامون دهان است.
به کمک بوتاکس و فیلر بسیاری از دلایلی که منجر به کاهش اعتماد به نفس شما می شوند ، برطرف شده و همچنین باعث می شود که ظاهری جوان تر و شاداب تر داشته باشید.
اگر احساس میکنید که شما کاندیدای خوبی برای درمان های بوتاکس یا فیلر هستید و یا مشتاق داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، لطفا با کلینیک فرسیا جهت هماهنگی وقت ملاقات و مشاوره تماس بگیرید. ما کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.